DoubleProtectAlu

Stal pokryta z dwóch stron cienką warstwą aluminium. Dzięki wykorzystaniu zalet obu tych materiałów otrzymaliśmy wytrzymałe na działanie wysokich temperatur produkty, które nie odkształcają się w trakcie pieczenia, dodatkowo szybko się nagrzewają i wolniej wychładzają, a to z kolei wpływa na oszczędności wynikające ze skrócenia czasu grzania pieca. Aluminium dodatkowo zabezpiecza je przed korozją, stąd żywotność naszych blach, form oraz innych produktów jest znacznie wydłużona.

AluMagnesium

Utwardzane aluminium z domieszką magnezu. Materiał ten cechuje się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną i bardzo dobrym przewodnictwem cieplnym, stąd proces nagrzewania i chłodzenia przebiega bardzo szybko. Produkty wykonane z AluMagnesium są odporne na działanie wody, wysokich i niskich temperatur.

StainlessSteel

Stal nierdzewna o silnych właściwościach antykorozyjnych. Jest odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz na uszkodzenia mechaniczne. Produkty wykonane ze stali kwasoodpornej są gwarantem długotrwałej eksploatacji.