Bezpieczeństwo sklepu

Bezpieczeństwo zakupów on-line to podstawa. Dlatego robimy wszystko, żeby na każdym etapie, zakupy w naszym serwisie były wygodne i pewne. Wiarygodność serwisu potwierdza protokół SSL, który nie każda firma może uzyskać. W skuteczny sposób szyfruje dane, przesyłane między użytkownikiem, a sklepem. Dodatkowo masz prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Jesteśmy poważną firmą, dlatego Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne!

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru (szczegółowa procedura opisana w regulaminie sklepu)

Bezpieczna transakcja bezgotówkowa

System płatności Dotpay spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Certyfikat SSL

Certyfikat SSL to bezpieczeństwo i wiarygodność. Nad bezpieczeństwem danych, przesyłanych drogą elektroniczną czuwa zaawansowany certyfikat SSL o sile szyfrowania do 128/256-bit. Zapewnia ochronę witryn internetowych, a także gwarantuje zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

Na czym polega program ochrony kupujących?

Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto w przypadku gdy: przedmiot, za który zapłacono nie trafi do Was zakupiony towar znacznie będzie różnił się od opisanego w ofercie usługa działa podobnie jak gwarancja POK na Allegro, Ceneo i iStore* i obejmie wszystkie sklepy (partnerów) współpracujące z PayU w tym nasz sklep.

Kto jest objęty programem ochrony kupujących w moim sklepie?

Z POK mogą skorzystać wszyscy użytkownicy sieci, którzy zapłacili za dany towar kontem PayU lub też zarejestrowali się na www.payu.pl zgodnie z informacją zawartą w podsumowaniu płatności, bezpośrednio po dokonaniu tej płatności.