BEZPIECZEŃSTWO SKLEPU
BLASZKA & BART

Bezpieczeństwo zakupów on-line to podstawa. Dlatego robimy wszystko, żeby na każdym etapie, zakupy w naszym serwisie były wygodne i pewne. Wiarygodność serwisu potwierdza protokół SSL, który nie każda firma może uzyskać. W skuteczny sposób szyfruje dane, przesyłane między użytkownikiem, a sklepem. Dodatkowo masz prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Jesteśmy poważną firmą, dlatego Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne!

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

Masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od chwili otrzymania towaru (szczegółowa procedura opisana w regulaminie sklepu)

BEZPIECZNA TRANSAKCJA BEZGOTÓWKOWA:

System płatności Dotpay spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Charakteryzuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

CERTYFIKAT SSL:

Certyfikat SSL to bezpieczeństwo i wiarygodność. Nad bezpieczeństwem danych, przesyłanych drogą elektroniczną czuwa zaawansowany certyfikat SSL o sile szyfrowania do 128/256-bit. Zapewnia ochronę witryn internetowych, a także gwarantuje zachowanie poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

Na czym polega Program Ochrony kupujących?

Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto w przypadku gdy: przedmiot, za który zapłacono nie trafi do Was zakupiony towar znacznie będzie różnił się od opisanego w ofercie usługa działa podobnie jak gwarancja POK na Allegro, Ceneo i iStore* i obejmie wszystkie sklepy (partnerów) współpracujące z PayU w tym nasz sklep.

Kto jest objęty Programem Ochrony Kupujących w moim sklepie?

Z POK mogą skorzystać wszyscy użytkownicy sieci, którzy zapłacili za dany towar kontem PayU lub też zarejestrowali się na www.payu.pl zgodnie z informacją zawartą w podsumowaniu płatności, bezpośrednio po dokonaniu tej płatności.